AK Partili küskünleri uyardı: CHP zihniyeti iktidara gelirse tutuklanırsınız

AK Partili küskünleri uyardı: CHP zihniyeti iktidara gelirse tutuklanırsınız

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, 'AK Parti küskünleri' olarak nitelediği bir grubun 24 Haziran seçimlerindeki tercihleri için bir köşe yazısı kaleme aldı.


Küçük, özellikle Karar gazetesi yazarlarına seslenerek "CHP iktidara gelirse onların da yeri hapishane olacaktır" ifadesini kullandı.

Küçük'ün yazısında "CHP zihniyeti meşru seçim sonuçlarını tanımayıp zorba yollarla iktidarı almak isterse de bu millet tıpkı 15 Temmuz zamanında olduğu gibi yine direnecek ve kazanacaktır" ifadesi de dikkat çekti. Küçük, 'milli devlet güçleri' olarak nitelediği grubunda böyle bir durumda 'sonuna kadar demokrasinin yanında yer alacağı' görüşünü dile getirdi.

Küçük'ün "Tarihin en önemli seçimine gidiyoruz" başlıklı yazısının ilgili kısmı şöyle:

Şimdi bu Ahmet Hakan’ı kendi akıbetiyle baş başa bırakıp biz muhafazakâr küskünlere geçelim. Bu yazımda özellikle bu küskün kardeşlerime seslenmek istiyorum. Elbette biliyorum AK Parti ile ilgili belli şeylerden şikâyetçisiniz, haklı da olabilirsiniz ama 24 Haziran’da karşı cepheye oy vermek sizin açınızdan daha da şikâyetçi olacağınız Eski Türkiye’nin dönüşü demek olur.


'CHP İKTİDAR OLURSA İNTİKAM VE SAVAŞ ATMOSFERİNE KILIÇDAROĞLU DA ENGEL OLAMAZ'

Mesela küskünlerin toplandığı Karar gazetesi yazarlarını ele alalım. Mevcut düzende bu arkadaşlarımız AK Parti’ye muhalefet edebiliyorlar ama eğer CHP zihniyeti iktidara gelirse onların da yeri hapishane olacaktır. Küskün AK Parti’li olmak ya da AK Parti içinde muhalif olmak onları kurtarmayacaktır. CHP zihniyeti iktidar olursa oluşacak intikam ve savaş atmosferine Kemal Kılıçdaroğlu da hiç kimse de engel olamaz. Tarihin akışı ve rüzgârın bir esişi vardır.


'AKİF BEKİ DE TUTUKLANMAKTAN KURTULAMAZ'

CHP zihniyetinin iktidara gelişi 27 Mayıs atmosferini solda sıfır bırakacak kadar sert bir “Eski Türkiye intikamı” dalgasını başlatır. Mustafa Karaalioğlu’nu da tüm o Ergenekon-Balyoz dönemi Star manşetlerinden ötürü tutuklayacaklardır. İbrahim Kiras ve Mehmet Ocaktan da tüm o dönem manşetlerinden sorumlu olduğu için içeri alınacaktır. Akif Beki de tutuklamaktan kurtulamaz. Ergenekon ve Balyoz sanıklarının intikam listesinde ilk 10 gazeteci listesinde tüm Karar gazetesi yazarlarının olduğu unutulmamalıdır.

'TARAF YAZARI OLAN HERKESİ YAKA PAÇA İÇERİ ATARLAR, YILDIRAY DA DAHİL…'

Mesela ben bu intikam listesinde yokum ama bilin ki hepimiz aynı gemideyiz ve bu gemi batarsa hep birlikte bizi boğmak isteyeceklerdir. Yıldıray Oğur bile 32 yıl hapis cezası ile yargılandığı Balyoz kumpası davasında şu an Erdoğan iktidarda olduğu için özgürce dışarıda gezebiliyor, yoksa hemen anında Yıldıray’ı tutuklarlar. O dönem Taraf yazarı olan herkesi yaka paça içeri atarlar ve bundan Yıldıray da kurtaramaz. Etyen Mahçupyan’ı ise sadece “Çorbadaki Kıl” yazısını yayınladığı için tutuklarlar, oysa şimdi özgürce muhalefetini ediyor, yazılarını yazıyor. Ali Bayramoğlu da aynı şekilde Balyoz sürecinde Çetin Doğan’ı suçlayan onlarca yazısından ötürü hemen hakkında tutuklama kararı çıkacaktır. Bu listeyi daha da uzatmak mümkündür.


'MİLLİ DEVLET GÜÇLERİ'

Elbette bu millet bu CHP zihniyetinin yeniden iktidar olmasına izin vermeyecektir. CHP zihniyeti meşru seçim sonuçlarını tanımayıp zorba yollarla iktidarı almak isterse de bu millet tıpkı 15 Temmuz zamanında olduğu gibi yine direnecek ve kazanacaktır. Böyle bir gayrimeşru kalkışmada yerli ve millî DEVLET güçlerimiz de sonuna kadar demokrasinin yanında yer alacaktır. Fakat kendilerinin elit zanneden muhafazakâr küskünler de bilmeli ki, gariban muhafazakârlarla aynı gemidedirler ve CHP’nin intikam tugayları onlara da asla acımayacaktır…

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler