22 NİSAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

22 NİSAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor?

A+A-

22 NİSAN KOÇ BURCU YORUMLARI 

Bugün burcunuzun yöneticisi son derecelerinde ilerlerken biraz daha temkinli ve sabırlı olmalısınız. Sözlerinizin yanlış anlaşılmayacağından emin olmalısınız. Yanlış anlamalar yorabilir.

22 NİSAN BOĞA BURCU YORUMLARI 

Mars bugün son derecelerinde ilerlerken özellikle parasal konularda dikkatli olmalısınız. Maddi konularda acele ve hızlı kararlar almamaya özen göstermeli, riskleri değerlendirmelisiniz.

22 NİSAN İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Mars bugün burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinize ve sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmelisiniz.

22 NİSAN YENGEÇ BURCU YORUMLARI 

Mars son derecelerinde ilerlerken ardınızı, ardınızı arkanızı daha fazla kollamanız öncelikle de kendinize, sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Unutkanlık ve dalgınlığa dikkat.

22 NİSAN ASLAN BURCU YORUMLARI 

Mars son derecelerinde ilerlerken arkadaşlarınızla aranızda tartışmaları veya ayrılıkları beraberinde getirebilir, sosyal gruplarınızdan kopmalar karşısında ihtiyatlı davranmayı ihmal etmeyin.

22 NİSAN BAŞAK BURCU YORUMLARI 

Mars son derecelerinde ilerlerken görev ve sorumluluklarınızla, iş yaşamınızla, hedef ve planlarınızla ilgili konularda biraz daha temkinli, sabırlı davranmanız gerekebilir. Özellikle otorite konumundaki kişilerle ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde kontrollü davranmayı ihmal etmeyin.

22 NİSAN TERAZİ BURCU YORUMLARI 

Mars son derecelerinde ilerlerken uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla etkileşimde sorun anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Özellikle seyahat ediyorsanız daha kontrollü, sakin ve temkinli davranmanız gerekebilir.

22 NİSAN AKREP BURCU YORUMLARI 

Mars son derecelerinde ilerlerken biraz daha dikkatli, temkinli, sabırlı, ihtiyatlı hareket etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konularda, iş ve para konularında aceleci davranmaktan uzak durmalısınız.

22 NİSAN YAY BURCU YORUMLARI 

Mars son derecelerinde ilerlerken ikili ve bire bir ilişkilerde sabrı ve ihtiyatı elden bırakmayın. Karşınızdaki kişiler son bir kez üzerinize gelebilir ve bazı beklenmedik ayrılıklarla ani kopuşlar söz konusu olabilir.

22 NİSAN OĞLAK BURCU YORUMLARI

Bugün Mars son derecelerinde ilerlerken gündelik yaşamınızda karışıklıklar getirebilir. Sağlığınızla ilgili konularda dalgınlığa, ihmallere daha fazla dikkat etmeli, bağışıklığınızı yüksek tuttuğunuzdan emin olmalısınız.

22 NİSAN KOVA BURCU YORUMLARI

Mars son derecelerinde ilerlerken aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularda sabırlı, ihtiyatlı davranmayı ihmal etmeyin. Anlaşmazlıklar birden su yüzüne çıkabilir, hiç tahmin etmeyeceğiniz tepkiler alabilirsiniz.

22 NİSAN BALIK BURCU YORUMLARI

Mars son derecelerinde ilerlerken ev ve aileyle etkileşimde biraz daha sabırlı, ihtiyatlı ve temkinli olmaya çalışmalısınız. Ev kazalarına, aile anlaşmazlık ve kavgalara dikkat etmelisiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.