KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ (Grantee)

N MEDYA NURAY BAŞARAN DEMİR
 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ (Editor in Chief)
LEVENT DEMİR

YAYIN KURULU


PROF. DR. ANIL ÇEÇEN

DR. AGAH OKTAY GÜNER

FİLİZ GÜNER

REFİK UÇARCI

SİNEM ÖZKAN

SADULLAH ÖZCAN

DOÇ. DR. POYRAZ GÜRSON

AHMET TAN

PROF. Dr. ALİ TEKİN

MUHAMMED KAAN İNAL

DOĞAN SATMIŞ

HARUN YÜKSEL

SABİRE MELTEM BANKO

ÖZHAN ATAK

HABER EDİTÖRÜ (NEWS EDITORS)

KADİR KURTAY

SOSYAL MEDYA EDİTÖRÜ

DAMLA KAFKAS

NGAZETE EGE TEMSİLCİSİ

ERKAN SEVİNÇ

ADRES:İSMAİL ÖZKUNT SOKAK NO:18/A KARŞIYAKA-İZMİR

TELEFON:0 533 560 96 72

GECE EDİTÖRÜ

BARAN ÇEÇEN

IT DANIŞMANI

MEHMET OKAN İNAL

REKLAM

SES MEDYA

www.sesmedya.com.tr

Sevinç Erarslan (0 532 557 81 43)


Beytepe Mahallesi, Beyler Caddesi, 5334 Sokak, No: 4 Çankaya - Ankara

Tel: 0 312 238 34 00

E-mail:  sevinc.erarslan@sesmedya.com.tr 


HUKUK DANIŞMANI (Uurisconsult)
REFİK UÇARCI
 

BASIN BÜLTENİ

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle ngazeteiletişim@gmail.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

YAZILIM FİRMASI (System Management)
CM BİLİŞİM
screenshot_2.jpg

WhatsApp İLETİŞİM Hattı:

0531-333-89-99

 

E-MAİL: ngazeteiletişim@gmail.com

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YASAL UYARI: © Copyrigth 2018 ngazete.com’un tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında ngazete.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. ngazete.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

ngazete.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili ngazete.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on ngazete.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on ngazete.com are opened on a new page. ngazete.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.