Efe Bezci'den açıklama: Amaç Beşiktaş, TOBB ve ATO'ya zarar vermek

Efe Bezci'den açıklama: Amaç Beşiktaş, TOBB ve ATO'ya zarar vermek

ATO eski başkanı Salih Bezci'nin oğlu ve BJK yöneticisi Efe Bezci, eşini darp ettiği şeklinde çıkan haberler üzerine açıklama yaptı

A+A-

İki yıl önce Çırağan Sarayı’nda ATO eski başkanı Salih Bezci’nin oğlu Efe Bezci ile görkemli bir düğünle evlenen Reyhan Efe Bezci, eşinden şikayetçi olmuştu. Bezci “Eşim saklandığım odanın kapısını çekiçle kırdı, kafamı balkon kapısına vurdu, beni saçımdan sürükledi” demişti.

Konuyla ilgili avukatı aracılığıya açıklama yapan Efe Bezci, darp iddialarını yalanladı. Bezci'nin açıklaması şöyle: 

Müvekkilim Ali Efe Bezci hakkında 09.06.2020 tarihinde bazı yayın organ ve haber sitelerinde haberler yayınlanmış, söz konusu haberler ile ilgili kamuoyuna açıklama yapılması zarureti doğmuştur.

Müvekkilim tarafından Reyhan Çağla Baykam Bezci’ye 03.06.2020 tarihinde boşanma davası açılmış olup yargılama devam etmektedir. Reyhan Çağla Baykam Bezci, 8 Mayıs 2020’de gerçekleştiğini iddia ettiği şiddet olayından bu yana geçen bir aylık sürede herhangi bir şekilde basına açıklama yapmamış, boşanma davası açmamıştır.

Kaldı ki, 8 Mayıs 2020 gecesi müşterek konuta gelen polis memurlarına şiddete uğramadığını bizzat beyan etmiştir. Olaya tanıklık eden güvenlik görevlilerinin ceza soruşturma dosyasında ifadeleri mevcuttur. Müvekkilimin olay gecesi yaşanan şiddetin faili değil, mağduru olduğunu kanıtlayan darp raporu ceza ve boşanma dava dosyalarına sunulmuştur. Müvekkilim lehine 3 ay süre ile koruma kararı alınmıştır. Her iki ailenin de onur ve saygınlığının korunması amacıyla talebimiz üzerine boşanma davasında duruşmalarda gizlilik kararı alınmasına rağmen bugün gazetelere haber olarak sunulan açıklamaları üzüntü ile öğrendik.

Söz konusu iddialar müvekkilimin açtığı boşanma ve soruşturması devam eden ceza dosyasının konusu olup müvekkilime, ailesine, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, TOBB ve ATO’ya zarar verme amacı taşımaktadır.

Kamuoyunu yanıltmaya yönelik açıklamalar ve haberlere karşı adli sürecin başlatıldığını kamuoyuna saygı ile bildiririz. 09.06.2020

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.